Hakkımızda

Firmamiz ,aile firmasi olup yaklasiik 80 yildan beri ve 3 generasyon beri iplik ,örme ve dokuma kumas, hazir giyim ürunleri üretip gerek yurt içi gerekse yurtdişi firmalara satiş yapmaktadir..

Rejenere iplik alanında NE 4/1’den 30/1’e üretim yelpazesine sahip olan firmamız bu kategorideki iplik alıcılarına tüm örme kumaş, dokuma kumaş ve çorap üreticilerine satış ve hizmet vermekteyiz.

İplikteki ürün kompozisyonumuz yaklaşık %65 pamuk %35 polyesterdir. 7 adet Schlafhorst iplik makinemizle günlük kapasitemiz yaklaşık 12-14 ton olup aylık kapasitemiz 400 tonu bulmaktadır.

Ürün kataloğundaki tüm renklerden ve tüm iplik numaralarında üretim yapmaktayız.

Müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda ipliklerimizden örme kumaş üretip (supreme, interlock, ribana, iki iplik üç iplik  vb.) yurtiçi ve yurtdışı firmalarımıza satışlarımız bulunmaktadır.

Vizyonumuz

REEL MENSUCAT LTD STİ araştırma odaklı bir iplik fabrikası olmayı hedeflemektedir. Üretimimizdeki kalitemiz küresel düzeydedir. Fabrikamız, en iyi ham maddeleri sağlayarak ve nitelikli iş gücü kullanarak, en iyi kalitede iplik fabrikalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

REEL MENSUCAT LTD STİ
Müşterilerimizin taleplerini kaliteli ürünlerimizle karşılamak, open end ve rejenere ipliklerle ve bunlardan üretilen ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmak.