Hakkımızda

Firmamiz ,aile firmasi olup yaklasiik 80 yildan beri ve 3 generasyon beri iplik ,örme ve dokuma kumas, hazir giyim ürunleri üretip gerek yurt içi gerekse yurtdişi firmalara satiş yapmaktadir..

2006 yılında kurulan Reel Mensucat Co, üretim tesisi Kahramanmaraş, Türkiye’de olup 13.000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alandan oluşmaktadır.

Rejenere iplik uretimindeki uretimimizin yelpazesi NE 4/1 den 30/1 e kadar olup
Bu kategorideki iplik alicilarina, tum örme kumaş ,dokuma kumaş ,ve çorap üreticilerine satiş ve hzmet vermekteyiz.
Iplikteki urun kompozisyonumuz yaklasik %65 pamuk %35 polyesterdir. 7 adet Schlafhorst iplik makinemiz olup gunlik kapasitemiz yaklasik 7-14 ton olup aylik kapasitemiz 400 tonu bulmaktadir.
Firmamizin urun katalogundaki tum renkler den,tum iplik numaralarinda uretimekteyiz.

Ayrıca musterilerimizin ozel talepleri dogrultusunda ,ipliklerimizden kumaş üretip yurt ici ve yurt disi firmalarimiza satislarimiz bulunmaktadir.(italya ,ukrayna ,ermenistan vs)istenildigi takdirde ozel basic hazir giyim urunleride uretip ihrac etmekteyiz.

Vizyonumuz

REEL MENSUCAT LTD STİ araştırma odaklı bir iplik fabrikası olmayı hedeflemektedir. Üretimimizdeki kalitemiz küresel düzeydedir. Fabrikamız, en iyi ham maddeleri sağlayarak ve nitelikli iş gücü kullanarak, en iyi kalitede iplik fabrikalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

REEL MENSUCAT LTD STİ
Müşterilerimizin taleplerini kaliteli ürünlerimizle karşılamak, open end ve rejenere ipliklerle ve bunlardan üretilen ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmak.